TRW DF4464S TRW SINGLE féktárcsa
Kauffer cikkszám: DF4464S-TRW
![TRW DF4464S TRW DF4464S]()
Nagyítás
![TRW DF4464S TRW DF4464S]()
Nagyítás
![TRW DF4464S TRW DF4464S]()
Nagyítás
![TRW DF4464S TRW DF4464S]()
Nagyítás
![TRW DF4464S TRW DF4464S]()
Nagyítás
EAN: 3322937685219
Csomagsúly: 8.69 kg.
Új cikkszám. Elődje: : TRW DF4464
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Külső átmérő: | 312 mm |
| Magasság: | 49,9 mm |
| Lyukszám: | 9 |
| féktárcsa vastagság: | 25 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Min. vast.: | 22 mm |
| Menetméret: | 15,4 |
| Lyukkörátmérő: | 112 mm |
| Szín: | fekete |
| Felület: | lakkozott |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| Vizsgálat jelzés: | E190R-02 C0176/0613 |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 1K0 615 301 AA
SEAT: 5C0 615 301 B
SEAT: 5Q0 615 301 F
SEAT: JZW 615 301 H
SKODA: 1K0 615 301 AA
SKODA: 5C0 615 301 B
SKODA: 5Q0 615 301 F
SKODA: JZW 615 301 H
VW: 1K0 615 301 AA
VW: 5C0 615 301 B
VW: 5C0 615 301 E
VW: 5Q0 615 301 F
VW: JZW 615 301 H
VW (FAW): 1K0 615 301
VW (FAW): L3CD615301
VW (SVW): 1KD 615 301 D
SKODA (SVW): 1KD 615 301 D
CUPRA: 5Q0 615 301 F
AUDI: 1K0 615 301 AA
AUDI: 5C0 615 301 B
AUDI: 5Q0 615 301 F
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
25618 FtBelföldi készletről szállítható
24975 Ft Külföldi készletről szállítható (+1nap)
20744 Ft VTSZ / KN:
87083099
87083091
8708309900