WILMINK GROUP WG2179786 Utastér-ventilátor
Kauffer cikkszám: WG2179786-WIL
![WILMINK GROUP WG2179786 WILMINK GROUP WG2179786]()
Nagyítás
![WILMINK GROUP WG2179786 WILMINK GROUP WG2179786]()
Nagyítás
Így is ismerheti:
351043221, 70815684, 70815684AP, 8EW 351 043-221
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 286 W |
| átmérő: | 149,0 mm |
| Névleges áramerősség: | 23,8 A |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Jármű felszerelés: | klímaautomatával szerelt járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | integrált szabályozóval |
| A dugós csatlakozások száma: | 5,0 érintkező |
| Csomagolási hossz: | 25,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 25,00 cm |
| csomagolási magasság: | 23,00 cm |
| Nettó súly: | 1730 g |
Általános információ: Mahle: AB 149 000P
Általános információ: PREMIUM LINE - OE Quality for customers expecting the
optimum
OEM- (gyári-) számok kattintásra VAG: 1K1 820 015
VAG: 1K1 820 015 A
VAG: 1K1 820 015 C
VAG: 1K1 820 015 D
VAG: 1K1 820 015 E
VAG: 1K1 820 015 F
VAG: 1K1 820 015 G
VAG: 1K1 820 015 J
VAG: 1K1 820 015 L
VAG: 1K1 820 015 P
VAG: 1K1 820 015 Q
VAG: 1KD 820 015
VAG: 3C0 907 521 B
VAG: 3C0 907 521 C
VAG: 3C1 820 015 A
VAG: 3C1 820 015 AA
VAG: 3C1 820 015 F
VAG: 3C1 820 015 H
VAG: 3C1 820 015 K
VAG: 3C1 820 015 M
VAG: 3C1 820 015 P
VAG: 3C1 820 015 Q
VAG: 3C1 820 015 R
VAG: 3CD 820 015 A
VW (FAW): 1K1820015
VW (FAW): 1K1820015A
VW (FAW): 1K1820015C
VW (FAW): 1K1820015D
VW (FAW): 1K1820015E
VW (FAW): 1K1820015F
VW (FAW): 1K1820015G
VW (FAW): 1K1820015J
VW (FAW): 1K1820015L
VW (FAW): 1K1820015P
VW (FAW): 1K1820015Q
VW (FAW): 1KD820015
VW (FAW): 3C1820015A
VW (FAW): 3C1820015AA
VW (FAW): 3C1820015F
VW (FAW): 3C1820015H
VW (FAW): 3C1820015K
VW (FAW): 3C1820015M
VW (FAW): 3C1820015P
VW (FAW): 3C1820015Q
VW (FAW): 3C1820015R
VW (FAW): 3CD820015A
VW (SVW): 1K1820015
VW (SVW): 1K1820015A
VW (SVW): 1K1820015C
VW (SVW): 1K1820015D
VW (SVW): 1K1820015E
VW (SVW): 1K1820015F
VW (SVW): 1K1820015G
VW (SVW): 1K1820015J
VW (SVW): 1K1820015L
VW (SVW): 1K1820015P
VW (SVW): 1K1820015Q
VW (SVW): 1KD820015
VW (SVW): 3C1820015A
VW (SVW): 3C1820015AA
VW (SVW): 3C1820015F
VW (SVW): 3C1820015H
VW (SVW): 3C1820015K
VW (SVW): 3C1820015M
VW (SVW): 3C1820015P
VW (SVW): 3C1820015Q
VW (SVW): 3C1820015R
VW (SVW): 3CD820015A