DAVID VASCO T4464 BREYKO féktárcsa
Kauffer cikkszám: T4464-DVA
![DAVID VASCO T4464 DAVID VASCO T4464]()
Nagyítás
![DAVID VASCO T4464 DAVID VASCO T4464]()
Nagyítás
![DAVID VASCO T4464 DAVID VASCO T4464]()
Nagyítás
![DAVID VASCO T4464 DAVID VASCO T4464]()
Nagyítás
![DAVID VASCO T4464 DAVID VASCO T4464]()
Nagyítás
EAN: 5906190589613
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| féktárcsa vastagság: | 25 mm |
| Külső átmérő: | 312 mm |
| Lyukszám: | 9 |
| Magasság: | 49,7 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Tömeg: | 8,6 kg |
| Lyukkörátmérő: | 112 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0 615 301 AA
AUDI: 5C0 615 301 B
AUDI: 5Q0 615 301 F
SKODA: 1K0 615 301 AA
SKODA: 5C0 615 301 B
SKODA: 5Q0 615 301 F
SKODA: JZW 615 301 H
VW: 1K0 615 301 AA
VW: 5C0 615 301 B
VW: 5C0 615 301 E
VW: 5Q0 615 301 F
VW: JZW 615 301 H
CUPRA: 5Q0 615 301 F
CUPRA: 1K0 615 301 AA
CUPRA: 5C0 615 301 B
SEAT: 1K0 615 301 AA
SEAT: 5C0 615 301 B
SEAT: 5Q0 615 301 F
SEAT: JZW 615 301 H
SKODA (SVW): 1KD 615 301 D
SKODA (SVW): 1K0 615 301 AA
SKODA (SVW): 5C0 615 301 B
SKODA (SVW): 5Q0 615 301 F
VW (FAW): 1K0 615 301
VW (FAW): L3CD615301
VW (FAW): 1K0 615 301 AA
VW (FAW): 5C0 615 301 B
VW (FAW): 5Q0 615 301 F
VW (SVW): 1KD 615 301 D
VW (SVW): 1K0 615 301 AA
VW (SVW): 5C0 615 301 B
VW (SVW): 5Q0 615 301 F