DR!VE+ DBD0433C féktárcsa
Kauffer cikkszám: DBD0433C-DRV
![DR!VE DBD0433C DR!VE DBD0433C]()
Nagyítás
![DR!VE DBD0433C DR!VE DBD0433C]()
Nagyítás
![DR!VE DBD0433C DR!VE DBD0433C]()
Nagyítás
EAN: 7630744100822
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
DP1010.11.0433C
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Keréktárcsa: | 9 -lyuk |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Vizsgálat jelzés: | E20 90R-02C00010/000 |
| Magasság: | 49,7 mm |
| Tömeg: | 8,6 kg |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| féktárcsa vastagság: | 25 mm |
| Menetméret: | 15,4 |
| Min. vast.: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 312 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Lyukkörátmérő: | 112 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| Lyukszám 1: | 1 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1KD615301D
AUDI: 561615301B
AUDI: 5C0615301E
AUDI: 5N0615301
AUDI: 561615301
AUDI: 1K0615301AA
AUDI: 5Q0615301F
AUDI: 5C0615301B
SEAT: 1K0615301AA
SEAT: 5C0615301B
SEAT: 5Q0615301F
SEAT: JZW615301H
SEAT: 561615301B
SEAT: 5N0615301
SEAT: 561615301
SKODA: 1KD615301D
SKODA: 5N0615301
SKODA: 561615301
SKODA: 561615301B
SKODA: 3CD615301
SKODA: 1K0615301AA
SKODA: 5C0615301B
SKODA: 5Q0615301F
SKODA: JZW615301H
VW: 1K0615301AA
VW: 5C0615301B
VW: 5Q0615301F
VW: JZW615301H
VW: 5C0615301E
VW: 5QM615301A
VW: 3CD615301
VW: 561615301
VW: 561615301A
VW: 561615301B
VW: 1KD615301D
VW: 5N0615301
VAG: 1K0615301AA
VAG: 5C0615301B
AUDI (FAW): L1KD615301D
VW (FAW): L1KD615301D
VW (FAW): 5C0615301B
VW (FAW): 5C0615301E
VW (FAW): L1K0615301AA
VW (FAW): L3CD615301
VW (FAW): 1K0615301
VW (SVW): 1KD615301D
VW (SVW): 1K0615301AA
SKODA (SVW): 1KD615301D
SKODA (SVW): 3CD615301
SKODA (SVW): 1K0615301AA
CUPRA: 1K0615301AA
CUPRA: 5Q0615301F