QUARO QD1249HC féktárcsa
Kauffer cikkszám: QD1249HC-QUR
![QUARO QD1249HC QUARO QD1249HC]()
Nagyítás
![QUARO QD1249HC QUARO QD1249HC]()
Nagyítás
![QUARO QD1249HC QUARO QD1249HC]()
Nagyítás
![QUARO QD1249HC QUARO QD1249HC]()
Nagyítás
![QUARO QD1249HC QUARO QD1249HC]()
Nagyítás
EAN: 5905141944167
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Külső átmérő: | 310 mm |
| féktárcsa vastagság: | 22 mm |
| Keréktárcsa: | 9 -lyuk |
| Magasság: | 48,5 mm |
| Lyukkörátmérő: | 112 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Feldolgozás: | magas széntartalmú |
| Felület: | bevonatolt |
| Vizsgálat jelzés: | E1 90R-02C0118/0945 |
| Min. vast.: | 20 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 1K0 615 601 N
SEAT: 5Q0 615 601 E
VAG: 5Q0615601E
SKODA: 1K0 615 601 N
SKODA: 5Q0 615 601 E
VAG: 1K0 615 601 N
VAG: 5Q0 615 601 E