ERA 220448A önindító
Kauffer cikkszám: 220448A-ERA
![ERA 220448A ERA 220448A]()
Nagyítás
![ERA 220448A ERA 220448A]()
Nagyítás
![ERA 220448A ERA 220448A]()
Nagyítás
![ERA 220448A ERA 220448A]()
Nagyítás
![ERA 220448A ERA 220448A]()
Nagyítás
EAN: 8053379544912
Csomagsúly: 2.90 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,1 kW |
| Fogszám: | 10 |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| választható |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Alternatív javítókészlet: | 220448 |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 62 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VW: 02M 911 021 B
VW: 02M 911 023 G
VW: 02M 911 023 GX
VW: 02M 911 023 M
VW: 02M 911 023 MX
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
33967 Ft VTSZ / KN:
85118000