BOGAP A8211112 BOGAP Premium féktárcsa
Kauffer cikkszám: A8211112-BGP
![BOGAP A8211112 BOGAP A8211112]()
Nagyítás
![BOGAP A8211112 BOGAP A8211112]()
Nagyítás
![BOGAP A8211112 BOGAP A8211112]()
Nagyítás
EAN: 4255596513397
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
87083091900
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Féktárcsa fajta: | belső hűtésű |
| féktárcsa vastagság: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 310 mm |
| Hossz: | 310 mm |
| Szélesség: | 310 mm |
| Magasság: | 96 mm |
| Tömeg: | 13,6 kg |
| Vizsgálat jelzés: | ECE-R90 |
| Alkatrészek száma: | 2 részes |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 5Q0615601E
AUDI: 1K0615601N
Külső dokumentumok kattintásra