BREMBO 08.A202.11 PRIME LINE - UV Coated féktárcsa
Kauffer cikkszám: 08.A202.11-BRM
![BREMBO 08.A202.11 BREMBO 08.A202.11]()
Nagyítás
![BREMBO 08.A202.11 BREMBO 08.A202.11]()
Nagyítás
EAN: 8020584024812
Csomagsúly: 4.99 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| féktárcsa vastagság: | 12 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| Magasság: | 48 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Külső átmérő: | 282 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Min. vast.: | 10 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 120 Nm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0615601AD
AUDI: 1K0615601M
AUDI: 5Q0615601G
SEAT: 1K0615601AD
SEAT: 1K0615601M
SEAT: 5Q0615601G
SKODA: 1K0615601AD
SKODA: 1K0615601M
SKODA: 5Q0615601G
SKODA: 5Q0615601Q
SKODA: JZW615601F
VW: 1K0615601AD
VW: 1K0615601M
VW: 5Q0615601G
VW: JZW615601F
AUDI (FAW): L3CD615601
VW (FAW): 3CD615601
VW (FAW): L3CD615601
VW (SVW): 3CD615601
SKODA (SVW): 1K0615601AD
SKODA (SVW): 3CD615601
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
13209 FtKülföldi készletről szállítható (+1nap)
13384 Ft VTSZ / KN:
87083091
87083099