DELPHI BG3954 féktárcsa
Kauffer cikkszám: BG3954-DEL
![DELPHI BG3954 DELPHI BG3954]()
Nagyítás
EAN: 5012759360552
Csomagsúly: 4.99 kg.
Megszűnő cikkszám. Utódja: BG3954C
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Lyukszám: | 5 |
| Vizsgálat jelzés: | E1 90R-02C0250/1775 |
| Feldolgozás: | kezeletlen |
| Külső átmérő: | 286 mm |
| féktárcsa vastagság: | 12 mm |
| Min. vast.: | 10 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Magasság: | 48,2 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0 615 601AD
AUDI: 1K0 615 601M
AUDI: 5Q0 615 601G
SEAT: 1K0 615 601AD
SEAT: 1K0 615 601M
SEAT: 5Q0615601G
SKODA: 1K0 615 601AD
SKODA: 1K0615601M
SKODA: 5Q0615601G
SKODA: 5Q0615601Q
VW: 1K0 615 601AD
VW: 1K0 615 601M
VW: 5Q0615601G
Külső dokumentumok kattintásra