JAPANPARTS DP-0927C féktárcsa
Kauffer cikkszám: DP-0927C-JAP
![JAPANPARTS DP-0927C JAPANPARTS DP-0927C]()
Nagyítás
![JAPANPARTS DP-0927C JAPANPARTS DP-0927C]()
Nagyítás
EAN: 8052553570648
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Felület: | lakkozott |
| Külső átmérő: | 282 mm |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| féktárcsa vastagság: | 12 mm |
| Min. vast.: | 10 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Fékrendszer: | TRW |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Meghúzási nyomaték: | 120 Nm |
| OE-számhoz: | 5Q0615601G |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0615601AD
AUDI: 1K0615601M
AUDI: 5Q0615601G
AUDI: 5Q0615601Q
AUDI: JZW615601F
SEAT: 1K0615601AD
SEAT: 1K0615601M
SEAT: 5Q0615601G
SEAT: 5Q0615601Q
SEAT: JZW615601F
SKODA: 1K0615601AD
SKODA: 1K0615601M
SKODA: 5Q0615601G
SKODA: 5Q0615601Q
SKODA: JZW615601F
VW: 1K0615601AD
VW: 1K0615601M
VW: 5Q0615601G
VW: 5Q0615601Q
VW: 8P0098601M
VW: JZW615601F
VW: JZW698601BH
AUDI (FAW): L3CD615601
VW (FAW): 3CD615601
VW (FAW): L3CD615601
VW (SVW): 3CD615601