QUARO QD0693HC QUARO HIGH CARBON féktárcsa
Kauffer cikkszám: QD0693HC-QUR
![QUARO QD0693HC QUARO QD0693HC]()
Nagyítás
![QUARO QD0693HC QUARO QD0693HC]()
Nagyítás
EAN: 5903766334622
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Külső átmérő: | 282 mm |
| féktárcsa vastagság: | 12 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékagy nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékrögzítő csavar nélkül |
| Magasság: | 48,3 mm |
| Lyukkörátmérő: | 112 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Feldolgozás: | magas széntartalmú |
| Felület: | lakkozott |
| Min. vast.: | 10 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0615601AD
AUDI: 1K0615601M
VAG: 5Q0615601G
AUDI: 5Q0615601G
AUDI: 5Q0615601Q
AUDI: JZW615601F
AUDI (FAW): L3CD615601
GMC: 92140803
MG: 10174828
SEAT: 1K0615601AD
SEAT: 1K0615601M
SEAT: 5Q0615601G
SEAT: 5Q0615601Q
SEAT: JZW615601F
SKODA: 1K0615601AD
SKODA: 1K0615601M
SKODA: 5Q0615601G
SKODA: 5Q0615601Q
SKODA: JZW615601F
VW: 1K0615601AD
VW: 1K0615601M
VW: 5Q0615601G
VW: 5Q0615601Q
VW: 8P0098601M
VW: JZW615601F
VW: JZW698601BH
VW (FAW): 3CD615601
VW (FAW): L3CD615601
VW (SVW): 3CD615601
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
13014 Ft VTSZ / KN:
8708309190