MONROE L29623 Rúd/kar, stabilizátor
Kauffer cikkszám: L29623-MON
![MONROE L29623 MONROE L29623]()
Nagyítás
![MONROE L29623 MONROE L29623]()
Nagyítás
![MONROE L29623 MONROE L29623]()
Nagyítás
![MONROE L29623 MONROE L29623]()
Nagyítás
EAN: 5412096363870
Csomagsúly: 0.39 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Rúd/kar: | kapcsolórúd |
| Rúd/kar: | lengőrúd |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Menetméret 1: | M10X1.5 |
| Hossz: | 95 mm |
| D1: | 10 mm |
| Tömeg: | 0,388 kg |
| Csomagolási hossz: | 13,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,5 cm |
| csomagolási magasság: | 7 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0 505 465 AA
AUDI: 1K0505465AA
AUDI: 1K0 505 465 C
AUDI: 1K0505465C
AUDI: 1K0 505 465 J
AUDI: 1K0505465J
AUDI: 1K0 505 465 K
AUDI: 1K0505465K
AUDI: 1K0505465R
SEAT: 1K0 505 465 AA
SEAT: 1K0505465AA
SEAT: 1K0 505 465 C
SEAT: 1K0 505 465 J
SEAT: 1K0505465J
SEAT: 1K0 505 465 K
SEAT: 1K0505465K
SEAT: 1K0505465R
SKODA: 1K0 505 465 AA
SKODA: 1K0505465AA
SKODA: 1K0 505 465 C
SKODA: 1K0 505 465 J
SKODA: 1K0 505 465 K
SKODA: 1K0505465K
SKODA: 1K0505465R
VW: 1K0 505 465 AA
VW: 1K0505465AA
VW: 1K0 505 465 C
VW: 1K0505465C
VW: 1K0 505 465 J
VW: 1K0505465J
VW: 1K0 505 465 K
VW: 1K0505465K
VW: 1K0 505 465 R
VW: 1K0505465R
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
5364 Ft