BOGAP A3336110 BOGAP Premium kerékcsavar
Kauffer cikkszám: A3336110-BGP
![BOGAP A3336110 BOGAP A3336110]()
Nagyítás
![BOGAP A3336110 BOGAP A3336110]()
Nagyítás
![BOGAP A3336110 BOGAP A3336110]()
Nagyítás
![BOGAP A3336110 BOGAP A3336110]()
Nagyítás
EAN: 4255833579087
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
73181595890
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Menetméret: | M14 x 1.5 |
| Hossz: | 49 mm |
| Szélesség: | 23 mm |
| Magasság: | 23 mm |
| Tömeg: | 0,065 kg |
| Menethossz: | 24 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 8D0601139A Kit
VW: 8D0601139A Kit
AUDI: 431601139A
VW: 431601139A
AUDI: 431601139A Kit
VW: 431601139A Kit
AUDI: 443601139A
AUDI: 443601139A Kit
AUDI: 443601139C
VW: 443601139C
AUDI: 443601139C Kit
VW: 443601139C Kit
AUDI: 8D0601139A
VW: 8D0601139A
AUDI: 8D0601139D
SEAT: 8D0601139D
SKODA: 8D0601139D
VW: 8D0601139D
AUDI: 8D0601139D Kit
SEAT: 8D0601139D Kit
SKODA: 8D0601139D Kit
VW: 8D0601139D Kit
VAG: WHT001812
VAG: WHT001812 Kit
SKODA: WHT001812A
VW: WHT001812A
SKODA: WHT001812A Kit
VW: WHT001812A Kit
AUDI: WHT002437
SEAT: WHT002437
SKODA: WHT002437
VW: WHT002437
AUDI: WHT002437 Kit
SEAT: WHT002437 Kit
SKODA: WHT002437 Kit
VW: WHT002437 Kit
Külső dokumentumok kattintásra