MONROE G1057 MONROE ORIGINAL (Gas Technology) lengéscsillapító
Kauffer cikkszám: G1057-MON
![MONROE G1057 MONROE G1057]()
Nagyítás
![MONROE G1057 MONROE G1057]()
Nagyítás
![MONROE G1057 MONROE G1057]()
Nagyítás
![MONROE G1057 MONROE G1057]()
Nagyítás
![MONROE G1057 MONROE G1057]()
Nagyítás
EAN: 5412096522079
Csomagsúly: 1.70 kg.
Új cikkszám. Elődje: : MONROE G2101
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Teleszkópos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt |
| Garancia: | 5 év garancia páronként cserélhető tartozékokkal |
| Hossz 1: | 370 mm |
| Hossz 2: | 593 mm |
| Furatátmérő: | 30 mm |
| dugattyúrúd átmérő: | 12,4 mm |
| dugattyúrúd átmérő: | 13 mm |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | MK203 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | PK078 |
| Tömeg: | 1,700 kg |
| Csomagolási hossz: | 50,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 6,4 cm |
| csomagolási magasság: | 6,4 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0513029DD
AUDI: 1K0513029DS
AUDI: 1K0513029DT
AUDI: 1K0513029EC
AUDI: 1K0513029ED
AUDI: 1K0513029FQ
AUDI: 1K0513029FR
AUDI: 1K0513029FS
AUDI: 1K0513029GC
AUDI: 1K0513029GD
AUDI: 1K0513029GE
AUDI: 1K0513029GF
AUDI: 1K0513029GK
AUDI: 1K0513029GN
AUDI: 1K0513029HB
AUDI: 1K0513029HC
AUDI: 1K0513029HD
AUDI: 1K0513029HE
AUDI: 1K0513029HM
AUDI: 1K0513029HN
AUDI: 1K0513029HP
AUDI: 1K0513029HQ
AUDI: 1K0513031HQ
SEAT: 1K0513029CG
SEAT: 1K0513029FM
SEAT: 1K0513029GG
SEAT: 1K0513029GH
SEAT: 1K0513029HA
SEAT: 1K0513029ME
SEAT: 7N0513049B
SEAT: 7N0513049K
SEAT: 7N0513049L
SEAT: 7N0513049P
SEAT: 7N0513049Q
SKODA: 1K0513029EN
SKODA: 1K0513029EP
SKODA: 1K0513029ER
SKODA: 1K0513029GB
SKODA: 1K0513029GP
SKODA: 1K0513029MC
SKODA: 3C0513049AR
SKODA: 3C0513049AS
SKODA: 3C0513049BD
SKODA: 3C0513049BE
SKODA: 3C0513049BR
SKODA: 3C0513049CP
SKODA: 3C0513049CR
VW: 1K0513029CA
VW: 1K0513029CB
VW: 1K0513029CE
VW: 1K0513029CF
VW: 1K0513029CJ
VW: 1K0513029CK
VW: 1K0513029CM
VW: 1K0513029CQ
VW: 1K0513029CR
VW: 1K0513029FA
VW: 1K0513029FB
VW: 1K0513029FC
VW: 1K0513029FD
VW: 1K0513029FG
VW: 1K0513029FH
VW: 1K0513029FJ
VW: 1K0513029FK
VW: 1K0513029FL
VW: 1K0513029FM
VW: 1K0513029FT
VW: 1K0513029GP
VW: 1K0513029HF
VW: 1K0513029HJ
VW: 1K0513029HK
VW: 1K0513029HL
VW: 1K0513029HS
VW: 1K0513029MB
VW: 1K0513029MC
VW: 1K0513029ME
VW: 1K0513029MF
VW: 1K0513029MG
VW: 1K0513029ML
VW: 1K0513029MR
VW: 1K0513029NC
VW: 1Q0513029
VW: 1Q0513029A
VW: 1Q0513029B
VW: 1Q0513029C
VW: 1T0513029D
VW: 1T0513029E
VW: 1T0513029M
VW: 1T0513029N
VW: 1T0513029P
VW: 1T0513029Q
VW: 1T0513029R
VW: 1T0513029S
VW: 3C0513049AP
VW: 3C0513049AQ
VW: 3C0513049AR
VW: 3C0513049AS
VW: 3C0513049BD
VW: 3C0513049BE
VW: 3C0513049BF
VW: 3C0513049BG
VW: 3C0513049BH
VW: 3C0513049BJ
VW: 3C0513049BQ
VW: 3C0513049BR
VW: 3C0513049BS
VW: 3C0513049CE
VW: 3C0513049CH
VW: 3C0513049CJ
VW: 3C0513049CN
VW: 3C0513049CP
VW: 3C0513049CR
VW: 5C0513025A
VW: 5C0513029D
VW: 5C0513029E
VW: 7N0513049B
VW: 7N0513049K
VW: 7N0513049L
VW: 7N0513049P
VW: 7N0513049Q
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
15601 FtKülföldi készletről szállítható (+1nap)
12588 Ft VTSZ / KN:
87088035