OPTIMAL A-1434G lengéscsillapító
Kauffer cikkszám: A-1434G-OPT
![OPTIMAL A-1434G OPTIMAL A-1434G]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-1434G OPTIMAL A-1434G]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-1434G OPTIMAL A-1434G]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-1434G OPTIMAL A-1434G]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-1434G OPTIMAL A-1434G]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-1434G OPTIMAL A-1434G]()
Nagyítás
EAN: 4031185073097
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Teleszkópos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul csavarorsó |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Menetméret: | M10x1 |
| A dugattyúrúd hossza: | 32 mm |
| dugattyúrúd átmérő: | 12,5 mm |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | AK-735185 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | AK-735187 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | AK-735559 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | F8-7603 |
| Rugóstag külső átmérő: | 45 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 3C0 513 049 AP
SEAT: 3C0 513 049 AP
SKODA: 1K0513029JE
SKODA: 3C0 513 049 AP
SKODA: 3C0 513 049 BR
SKODA: 3C0513049AR
SKODA: 3C0513049BD
SKODA: 3C0513049BE
SKODA: 3C0513049BF
SKODA: 3C0513049BG
SKODA: 3C0513049CP
SKODA: 3C0513049CR
VW: 3AA 513 049 B
VW: 3AA 513 049 C
VW: 3AA 513 049 D
VW: 3C0 513 049 AP
VW: 3C0 513 049 AQ
VW: 3C0 513 049 AR
VW: 3C0 513 049 BD
VW: 3C0 513 049 BE
VW: 3C0 513 049 BF
VW: 3C0 513 049 BG
VW: 3C0 513 049 BH
VW: 3C0 513 049 BJ
VW: 3C0 513 049 BP
VW: 3C0 513 049 BQ
VW: 3C0 513 049 BR
VW: 3C0 513 049 BS
VW: 3C0 513 049 CE
VW: 3C0 513 049 CH
VW: 3C0 513 049 CJ
VW: 3C0 513 049 CN
VW: 3C0 513 049 CP
VW: 3C0 513 049 CR
VAG: 3C0 513 049 AP
VW (FAW): 3CD 513 049 A
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
8165 Ft VTSZ / KN:
87088035