| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| Fogszám: | 11 |
| Fogszám: | 12 |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| választható | |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Menetes furatok száma: | |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Alternatív javítókészlet: | 220535 |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 62 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!




