ERA 220698R önindító
Kauffer cikkszám: 220698R-ERA
![ERA 220698R ERA 220698R]()
Nagyítás
![ERA 220698R ERA 220698R]()
Nagyítás
![ERA 220698R ERA 220698R]()
Nagyítás
![ERA 220698R ERA 220698R]()
Nagyítás
![ERA 220698R ERA 220698R]()
Nagyítás
![ERA 220698R ERA 220698R]()
Nagyítás
![ERA 220698R ERA 220698R]()
Nagyítás
EAN: 8053379818518
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| Fogszám: | 11 |
| Helyzet/fok: | R 73 ° |
| cserealkatrész |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Tömeg: | 4,035 kg |
| Lyukszám: | 2 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 02E911023L
AUDI: 02E911023LX
AUDI: 2E911023L
AUDI: 2E911023LX
SEAT: 02E911023L
SEAT: 02E911023LX
SEAT: 2E911023L
SEAT: 2E911023LX
SKODA: 02E911023L
SKODA: 02E911023LX
SKODA: 2E911023L
SKODA: 2E911023LX
VW: 02E911023L
VW: 02E911023LX
VW: 2E911023L
VW: 2E911023LX
VW (FAW): 02E911023L
VW (FAW): 2E911023L
VW (SVW): 02E911023L
VW (SVW): 2E911023L
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.