CHAMPION CAF100806P légszűrő
Kauffer cikkszám: CAF100806P-CHA
![CHAMPION CAF100806P CHAMPION CAF100806P]()
Nagyítás
![CHAMPION CAF100806P CHAMPION CAF100806P]()
Nagyítás
![CHAMPION CAF100806P CHAMPION CAF100806P]()
Nagyítás
EAN: 4044197759309
Csomagsúly: 0.45 kg.
Így is ismerheti:
CAF100806P
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| Hossz: | 344 mm |
| Szélesség: | 135 mm |
| Magasság: | 70 mm |
| Kötési mód: | Doboz |
| Csomagolási hossz: | 34,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 14 cm |
| csomagolási magasság: | 7 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VW: 1K0129620D
VW: 1K0129620G
VW: 3C0129620B
BORGWARD: V700007179
VAG: 1K0129620D
VAG: 1K0129620F
VAG: 1K0129620G
VAG: 3C0129620A
VAG: 3C0129620B
VAG: 5C0129620
VAG: 5C0129620A
AUDI (FAW): 5C0129620
VW (FAW): 1K0129620D
VW (FAW): 1KD 129 620 A
VW (FAW): L1KD129620A
VW (SVW): 1KD 129 620 A