BOGAP A4111129 BOGAP Premium Utastér-ventilátor
Kauffer cikkszám: A4111129-BGP
![BOGAP A4111129 BOGAP A4111129]()
Nagyítás
![BOGAP A4111129 BOGAP A4111129]()
Nagyítás
![BOGAP A4111129 BOGAP A4111129]()
Nagyítás
![BOGAP A4111129 BOGAP A4111129]()
Nagyítás
![BOGAP A4111129 BOGAP A4111129]()
Nagyítás
![BOGAP A4111129 BOGAP A4111129]()
Nagyítás
EAN: 4251789143990
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
84145935900
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Hossz: | 210 mm |
| Szélesség: | 200 mm |
| Magasság: | 170 mm |
| Tömeg: | 1,39 kg |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Anyag: | Műanyag |
| átmérő: | 149 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Vezérlőegység nélkül |
| Teljesítmény: | 240 W |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K1819015F
SEAT: 1K1819015F
SKODA: 1K1819015F
VW: 1K1819015F
AUDI: 1K1819015
SEAT: 1K1819015
SKODA: 1K1819015
VW: 1K1819015
AUDI: 1K1819015C
SEAT: 1K1819015C
SKODA: 1K1819015C
VW: 1K1819015C
SEAT: 1K1819015D
AUDI: 1K1819015E
SEAT: 1K1819015E
SKODA: 1K1819015E
VW: 1K1819015E
SEAT: 1KD819015
Külső dokumentumok kattintásra