BOGAP A4111150 BOGAP Premium Utastér-ventilátor
Kauffer cikkszám: A4111150-BGP
![BOGAP A4111150 BOGAP A4111150]()
Nagyítás
EAN: 4255659924504
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
84145935900
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Tömeg: | 1,36 kg |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Anyag: | Műanyag |
| átmérő: | 149 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Vezérlőegységgel |
| Teljesítmény: | 264 W |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 3C2820015F
AUDI: 1K2820015
AUDI: 1K2820015A
AUDI: 1K2820015C
AUDI: 1K2820015D
SEAT: 1K2820015D
SKODA: 1K2820015D
VAG: 1K2820015D
VW: 1K2820015D
AUDI: 1K2820015E
SEAT: 1K2820015E
SKODA: 1K2820015E
VAG: 1K2820015E
VW: 1K2820015E
AUDI: 1K2820015F
SEAT: 1K2820015F
SKODA: 1K2820015F
VAG: 1K2820015F
VW: 1K2820015F
AUDI: 1K2820015G
SEAT: 1K2820015G
SKODA: 1K2820015G
VAG: 1K2820015G
VW: 1K2820015G
AUDI: 1K2820015H
SEAT: 1K2820015H
SKODA: 1K2820015H
VAG: 1K2820015H
VW: 1K2820015H
AUDI: 3C2820015
AUDI: 3C2820015D
AUDI: 3C2820015E
Külső dokumentumok kattintásra