DELPHI TA3851 vezetőkar fej
Kauffer cikkszám: TA3851-DEL
![DELPHI TA3851 DELPHI TA3851]()
Nagyítás
EAN: 5012759641156
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Menetméret: | M16 x 1,5 |
| Menetfajta: | jobbmenettel |
| Kónuszméret: | 13,3 mm |
| Páros cikkszám: | TA3850 |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Hossz: | 115 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Magasság: | 81 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0423812C
AUDI: 1K0423812G
AUDI: 1K0423812K
SEAT: 1K0423812C
SEAT: 1K0423812G
SEAT: 1K0423812K
SKODA: 1K0423812C
SKODA: 1K0423812G
SKODA: 1K0423812K
VW: 1K0423812C
VW: 1K0423812G
VW: 1K0423812K
Külső dokumentumok kattintásra