MOOG VO-ES-10703 vezetőkar fej
Kauffer cikkszám: VO-ES-10703-MOO
![MOOG VO-ES-10703 MOOG VO-ES-10703]()
Nagyítás
![MOOG VO-ES-10703 MOOG VO-ES-10703]()
Nagyítás
![MOOG VO-ES-10703 MOOG VO-ES-10703]()
Nagyítás
EAN: 4044197642830
Csomagsúly: 0.44 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Jármű felszerelés: | elektromos szervokormánnyal szerelt járművekhez |
| kormányműgyártóknak: | VW / BS |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | alumínium tengelycsonkhoz |
| Menetméret 1: | M16X1.5 |
| Menetméret 2: | M12X1.5 |
| Páros cikkszám: | VO-ES-10704 |
| D1: | 16,4 mm |
| Forma: | megtört |
| Kötési mód: | doboz |
| Hossz 1: | 94 mm |
| Hossz 2: | 24 mm |
| Csomagolási hossz: | 13 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8,5 cm |
| csomagolási magasság: | 6,5 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0 423 811 C
AUDI: 1K0423811C
AUDI: 1K0 423 811 D
AUDI: 1K0 423 811 G
AUDI: 1K0423811G
AUDI: 1K0 423 811 K
AUDI: 1K0423811K
AUDI: 5WA423811B
AUDI: 5WA423811D
SEAT: 1K0 423 811 C
SEAT: 1K0423811C
SEAT: 1K0 423 811 D
SEAT: 1K0 423 811 G
SEAT: 1K0423811G
SEAT: 1K0 423 811 K
SEAT: 1K0423811K
SEAT: 5WA423811B
SEAT: 5WA423811D
SKODA: 1K0 423 811 C
SKODA: 1K0423811C
SKODA: 1K0 423 811 D
SKODA: 1K0 423 811 G
SKODA: 1K0423811G
SKODA: 1K0 423 811 K
SKODA: 1K0423811K
SKODA: 5WA423811B
SKODA: 5WA423811D
VW: 1K0 423 811 C
VW: 1K0423811C
VW: 1K0 423 811 D
VW: 1K0 423 811 G
VW: 1K0423811G
VW: 1K0 423 811 K
VW: 1K0423811K
VW: 5WA423811B
VW: 5WA423811D
CUPRA: 1K0423811G
CUPRA: 1K0423811K
CUPRA: 5WA423811B
CUPRA: 5WA423811D
Külső dokumentumok kattintásra
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
4042 Ft