DENSO DAN1547 generátor
Kauffer cikkszám: DAN1547-DEN
![DENSO DAN1547 DENSO DAN1547]()
Nagyítás
![DENSO DAN1547 DENSO DAN1547]()
Nagyítás
![DENSO DAN1547 DENSO DAN1547]()
Nagyítás
EAN: 8717613177655
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Új alkatrész |
| Bordák száma: | 6 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 56 mm |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Minőség: | DENSO |
| bruttó tömeg: | 8073 g |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SKODA: 021903026L
SKODA: 021903026LX
SKODA: 03G903023
SKODA: 03G903023X
SKODA: 03L903023E
SKODA: 03L903023EX
VW: 021 903 026 G
VW: 021 903 026 GX
VW: 021 903 026 L
VW: 022 903 028 B
VW: 022 903 028 BX
VW: 03G903023
VW: 03G903023X
VW: 03L903023E