ERA 209191R generátor
Kauffer cikkszám: 209191R-ERA
![ERA 209191R ERA 209191R]()
Nagyítás
![ERA 209191R ERA 209191R]()
Nagyítás
![ERA 209191R ERA 209191R]()
Nagyítás
![ERA 209191R ERA 209191R]()
Nagyítás
![ERA 209191R ERA 209191R]()
Nagyítás
![ERA 209191R ERA 209191R]()
Nagyítás
![ERA 209191R ERA 209191R]()
Nagyítás
EAN: 8053379811519
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Bordák száma: | 6 |
| Helyzet/fok: | R 90 ° |
| Szíjtárcsaátmérő: | 57 mm |
| Bilincs: | B+ |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| cserealkatrész |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Tömeg: | 7,76 kg |
| Rögzítési mód: | Négypontos rögzítés |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 03L903023B
AUDI: 03L903023D
AUDI: 03L903024F
AUDI: 03L903024FX
AUDI: 3L903023B
AUDI: 3L903023D
AUDI: 3L903024F
AUDI: 3L903024FX
SEAT: 03L903023B
SEAT: 03L903023BX
SEAT: 03L903023D
SEAT: 03L903023DX
SEAT: 03L903024F
SEAT: 03L903024FX
SEAT: 03L903024K
SEAT: 03L903024KX
SEAT: 3L903023B
SEAT: 3L903023BX
SEAT: 3L903023D
SEAT: 3L903023DX
SEAT: 3L903024F
SEAT: 3L903024FX
SEAT: 3L903024K
SEAT: 3L903024KX
SKODA: 03L903023B
SKODA: 03L903023BX
SKODA: 03L903023D
SKODA: 03L903023DX
SKODA: 03L903024F
SKODA: 03L903024FX
SKODA: 03L903024K
SKODA: 03L903024KX
SKODA: 3L903023B
SKODA: 3L903023BX
SKODA: 3L903023D
SKODA: 3L903023DX
SKODA: 3L903024F
SKODA: 3L903024FX
SKODA: 3L903024K
SKODA: 3L903024KX
VW: 03L903023B
VW: 03L903023BX
VW: 03L903023D
VW: 03L903023DX
VW: 03L903024F
VW: 03L903024FX
VW: 03L903024K
VW: 03L903024KX
VW: 3L903023B
VW: 3L903023BX
VW: 3L903023D
VW: 3L903023DX
VW: 3L903024F
VW: 3L903024FX
VW: 3L903024K
VW: 3L903024KX
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.