BOGAP A3410162 BOGAP Premium lengéscsillapító
Kauffer cikkszám: A3410162-BGP
![BOGAP A3410162 BOGAP A3410162]()
Nagyítás
![BOGAP A3410162 BOGAP A3410162]()
Nagyítás
![BOGAP A3410162 BOGAP A3410162]()
Nagyítás
![BOGAP A3410162 BOGAP A3410162]()
Nagyítás
![BOGAP A3410162 BOGAP A3410162]()
Nagyítás
EAN: 4255659964609
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
87088035900
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Teleszkópos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Hossz: | 585 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Magasság: | 170 mm |
| Tömeg: | 7,53 kg |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Rugóval |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SKODA: 1TD413031D Kit
SKODA: 1TD413031D
VW: 3C0413031AJ
VW: 3C0413031AJ Kit
SEAT: 3C0413031AT
VAG: 3C0413031AT
VW: 3C0413031AT
VW: 3C0413031AT Kit
AUDI: 6N0413175A
SEAT: 6N0413175A
SKODA: 6N0413175A
VW: 6N0413175A
AUDI: 1K0412303M
AUDI: 1K0412331C
AUDI: 1K0412331B
Külső dokumentumok kattintásra