NISSENS 87034 Utastér-ventilátor
Kauffer cikkszám: 87034-NIS
![NISSENS 87034 NISSENS 87034]()
Nagyítás
![NISSENS 87034 NISSENS 87034]()
Nagyítás
![NISSENS 87034 NISSENS 87034]()
Nagyítás
![NISSENS 87034 NISSENS 87034]()
Nagyítás
![NISSENS 87034 NISSENS 87034]()
Nagyítás
![NISSENS 87034 NISSENS 87034]()
Nagyítás
EAN: 5707286378155
Csomagsúly: 1.91 kg.
Így is ismerheti:
983226W
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| átmérő: | 149 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Teljesítmény: | 240 W |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Feszültség: | 12 V |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K1819015
AUDI: 1K1819015C
AUDI: 1K1819015D
AUDI: 1K1819015E
AUDI: 1K1819015F
AUDI: 1KD819015
SEAT: 1K1819015
SEAT: 1K1819015C
SEAT: 1K1819015D
SEAT: 1K1819015E
SEAT: 1K1819015F
SEAT: 1KD819015
SKODA: 1K1819015
SKODA: 1K1819015C
SKODA: 1K1819015D
SKODA: 1K1819015E
SKODA: 1K1819015F
SKODA: 1KD819015
VW: 1K1819015
VW: 1K1819015C
VW: 1K1819015D
VW: 1K1819015E
VW: 1K1819015F
VW: 1KD819015
Külső dokumentumok kattintásra
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
23711 FtKülföldi készletről szállítható (+1nap)
19339 Ft VTSZ / KN:
84145935
73229000
84145995