ERA 220450R önindító
Kauffer cikkszám: 220450R-ERA
![ERA 220450R ERA 220450R]()
Nagyítás
![ERA 220450R ERA 220450R]()
Nagyítás
![ERA 220450R ERA 220450R]()
Nagyítás
![ERA 220450R ERA 220450R]()
Nagyítás
![ERA 220450R ERA 220450R]()
Nagyítás
![ERA 220450R ERA 220450R]()
Nagyítás
![ERA 220450R ERA 220450R]()
Nagyítás
EAN: 8053379817665
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| Gyártó korlátozás: | VALEO |
| Helyzet/fok: | L 42 ° |
| Bilincs: | NO |
| cserealkatrész |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Tömeg: | 3,66 kg |
| Lyukszám: | 2 |
| fogszám 1: | 10 |
| fogszám 2: | 11 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 02M911023N
AUDI: 02M911023NX
AUDI: 02M911023P
AUDI: 02M911023PX
AUDI: 02M911024N
AUDI: 02M911024NX
AUDI: 2M911023N
AUDI: 2M911023NX
AUDI: 2M911023P
AUDI: 2M911023PX
AUDI: 2M911024N
AUDI: 2M911024NX
SEAT: 02M911023N
SEAT: 02M911023NX
SEAT: 02M911023P
SEAT: 02M911023PX
SEAT: 02M911024N
SEAT: 02M911024NX
SEAT: 2M911023N
SEAT: 2M911023NX
SEAT: 2M911023P
SEAT: 2M911023PX
SEAT: 2M911024N
SEAT: 2M911024NX
SKODA: 02M911023N
SKODA: 02M911023NX
SKODA: 02M911023P
SKODA: 02M911023PX
SKODA: 2M911023N
SKODA: 2M911023NX
SKODA: 2M911023P
SKODA: 2M911023PX
VW: 02M911023N
VW: 02M911023NX
VW: 02M911023P
VW: 02M911023PX
VW: 02M911023Q
VW: 02M911023QX
VW: 02M911024N
VW: 02M911024NX
VW: 2M911023N
VW: 2M911023NX
VW: 2M911023P
VW: 2M911023PX
VW: 2M911023Q
VW: 2M911023QX
VW: 2M911024N
VW: 2M911024NX
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.