DELPHI TA1914 vezetőkar fej
Kauffer cikkszám: TA1914-DEL
![DELPHI TA1914 DELPHI TA1914]()
Nagyítás
EAN: 5012759349977
Csomagsúly: 0.40 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Menetméret: | M16x1.5 |
| Menetfajta: | jobbmenettel |
| Kónuszméret: | 13,3 mm |
| Páros cikkszám: | TA1915 |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Hossz: | 120 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Magasság: | 80 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0 423 811A
AUDI: 1K0 423 811B
AUDI: 1K0 423 811E
AUDI: 1K0 423 811F
AUDI: 1K0 423 811J
AUDI: 1K0 426 811E
AUDI: 1K0423811G
AUDI: 3C0423811B
SEAT: 1K0 423 811A
SEAT: 1K0 423 811B
SEAT: 1K0 423 811E
SEAT: 1K0 423 811F
SEAT: 1K0 423 811J
SEAT: 1K0 426 811E
SEAT: 1K0423811G
SEAT: 3C0423811B
SKODA: 1K0 423 811E
SKODA: 1K0423811G
SKODA: 1K0423811J
VW: 1K0 423 811A
VW: 1K0 423 811B
VW: 1K0 423 811E
VW: 1K0 423 811F
VW: 1K0 423 811G
VW: 1K0 423 811J
VW: 1K0 426 811E
VW: 3C0423811B
Külső dokumentumok kattintásra
Belföldi készletről szállítható
4187 Ft Külföldi készletről szállítható (+1nap)
3397 Ft VTSZ / KN:
87089993