A.B.S. 17729 COATED féktárcsa
Kauffer cikkszám: 17729-ABS
![A.B.S. 17729 A.B.S. 17729]()
Nagyítás
![A.B.S. 17729 A.B.S. 17729]()
Nagyítás
![A.B.S. 17729 A.B.S. 17729]()
Nagyítás
EAN: 8717109548280
Csomagsúly: 6.84 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Külső átmérő: | 310 mm |
| féktárcsa vastagság: | 22 mm |
| Min. vast.: | 20 mm |
| Magasság: | 48,4 mm |
| Keréktárcsa: | 5 -lyuk |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Lyukkörátmérő: | 112 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Agyátmérő: | 150 mm |
Szerelési információ: Important: Observe Fitting Instructions
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0.615.601N
AUDI: 5Q0615601E
SEAT: 1K0615601N
SEAT: 5Q0615601E
SKODA: 1K0615601N
SKODA: 5Q0615601E
SKODA: 5Q0615601S
VW: 1K0.615.601N
VW: 3QF615601A
VW: 5Q0615601E
VW: 5QM615601A
VAG: 1K0 615 601N
CUPRA: 5Q0615601E
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
13965 Ft VTSZ / KN:
87083091