AISIN T6F667S Premium ADVICS by AISIN féktárcsa
Kauffer cikkszám: T6F667S-AIS
![AISIN T6F667S AISIN T6F667S]()
Nagyítás
![AISIN T6F667S AISIN T6F667S]()
Nagyítás
![AISIN T6F667S AISIN T6F667S]()
Nagyítás
![AISIN T6F667S AISIN T6F667S]()
Nagyítás
![AISIN T6F667S AISIN T6F667S]()
Nagyítás
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Felület: | bevonatolt |
| Külső átmérő: | 312 mm |
| féktárcsa vastagság: | 25 mm |
| Magasság: | 49,7 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Min. vast.: | 22 mm |
| Tömeg: | 8,69 kg |
| Lyukszám: | 9 |
| Lyukkörátmérő: | 112 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0615301AA
AUDI: 1KD615301D
AUDI: 561615301
AUDI: 561615301A
AUDI: 561615301B
AUDI: 5C0615301B
AUDI: 5C0615301E
AUDI: 5N0615301
AUDI: 5Q0615301F
AUDI: 5QM615301A
AUDI: 8V0698302B
AUDI: JZW615301H
AUDI: JZW698302BC
AUDI: JZW698302BH
AUDI: JZW698302CG
AUDI: JZW698302CN
SEAT: 1K0615301AA
SEAT: 5C0615301B
SEAT: 5N0615301
SEAT: 5Q0615301F
SEAT: 5QM615301A
SEAT: 8V0698302B
SEAT: JZW615301H
SEAT: JZW698302BH
SEAT: JZW698302CG
SEAT: JZW698302CN
SKODA: 1K0615301AA
SKODA: 1KD 615 301 D
SKODA: 1KD615301D
SKODA: 3CD 615 301
SKODA: 561615301
SKODA: 561615301A
SKODA: 561615301B
SKODA: 5C0615301B
SKODA: 5C0615301E
SKODA: 5N0615301
SKODA: 5Q0615301F
SKODA: 5QM615301A
SKODA: 8V0698302B
SKODA: JZW615301H
SKODA: JZW698302BC
SKODA: JZW698302BH
SKODA: JZW698302CG
SKODA: JZW698302CN
VW: 1K0615301AA
VW: 1KD 615 301 D
VW: 1KD615301D
VW: 3CD 615 301
VW: 561615301
VW: 561615301A
VW: 561615301B
VW: 5C0615301B
VW: 5C0615301E
VW: 5N0615301
VW: 5Q0615301F
VW: 5QM615301A
VW: 8V0698302B
VW: JZW 615 301 H
VW: JZW698302BC
VW: JZW698302BH
VW: JZW698302CG
VW: JZW698302CN
VW: L1K0615301AA
VW: L1KD615301D
VW: L3CD615301
VAG: 1K0615301AA
AUDI (FAW): 1K0 615 301 AA
AUDI (FAW): 5C0 615 301 B
AUDI (FAW): 5C0615301E
AUDI (FAW): 5Q0 615 301 F
AUDI (FAW): JZW698302BC
AUDI (FAW): JZW698302BH
AUDI (FAW): JZW698302CG
AUDI (FAW): L1K0615301AA
AUDI (FAW): L1KD 615 301 D
VW (FAW): 1K0615301AA
VW (FAW): 5C0 615 301 B
VW (FAW): 5C0 615 301 E
VW (FAW): L1KD 615 301 D
VW (FAW): L3CD615301
VW (SVW): 1K0615301AA
SKODA (SVW): 1K0615301AA