DELPHI BG5020C féktárcsa
Kauffer cikkszám: BG5020C-DEL
![DELPHI BG5020C DELPHI BG5020C]()
Nagyítás
EAN: 5012759554357
Csomagsúly: 1.00 kg.
Új cikkszám. Elődje: : DELPHI BG3954C
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Lyukszám: | 5 |
| Vizsgálat jelzés: | E1 90R-02C0250/1775 |
| Felület: | bevonatolt |
| Külső átmérő: | 282 mm |
| féktárcsa vastagság: | 12 mm |
| Min. vast.: | 10 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Magasság: | 48,1 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0 615 601AD
AUDI: 1K0 615 601M
AUDI: 5Q0 615 601G
AUDI: 8P0098601A
AUDI: 8P0098601M
SEAT: 1K0 615 601AD
SEAT: 1K0 615 601M
SEAT: 5Q0615601G
SKODA: 1K0 615 601AD
SKODA: 1K0615601M
SKODA: 5Q0615601G
SKODA: 5Q0615601Q
SKODA: JZW615601F
VW: 1K0 615 601AD
VW: 1K0 615 601M
VW: 5Q0615601G
VW: 8P0098601M
VW: JZW615601F
AUDI (FAW): L3CD615601
VW (FAW): 1K0615601AD
VW (FAW): 1K0615601M
VW (FAW): 3CD615601
VW (FAW): L3CD615601
VW (SVW): 3CD615601
SKODA (SVW): 1K0615601AD
SKODA (SVW): 3CD615601
Külső dokumentumok kattintásra
Belföldi készletről szállítható
8542 Ft Külföldi készletről szállítható (+1nap)
7015 Ft VTSZ / KN:
87083091