VALEO 672631 COATED féktárcsa
Kauffer cikkszám: 672631-VAL
EAN: 3276426726313
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Felület: | bevonatolt |
| Külső átmérő: | 282 mm |
| féktárcsa vastagság: | 12 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Magasság: | 48 mm |
| Min. vast.: | 10 mm |
| Keréktárcsa: | 9 -lyuk |
| Tömeg: | 10,21 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0615601AD
AUDI: 1K0615601M
AUDI: 5Q0615601G
SEAT: 1K0615601AD
SEAT: 1K0615601M
SEAT: 5Q0615601G
SKODA: 1K0615601AD
SKODA: 1K0615601M
SKODA: 5Q0615601G
VW: 1K0615601AD
VW: 1K0615601M
VW: 5Q0615601G
SKODA (SVW): 1K0615601AD