FAST FT05172 hajtótengely
Kauffer cikkszám: FT05172-FST
![FAST FT05172 FAST FT05172]()
Nagyítás
![FAST FT05172 FAST FT05172]()
Nagyítás
![FAST FT05172 FAST FT05172]()
Nagyítás
![FAST FT05172 FAST FT05172]()
Nagyítás
![FAST FT05172 FAST FT05172]()
Nagyítás
EAN: 5907834030560
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
5907834030560
A csomagolás tartalma: 10 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Hossz: | 755 mm |
| Menetméret: | M16x1,5 |
| Külső fogazás, kerék oldala: | 36 |
| Belső fogazás, kerékoldali: | 36 |
| Töm.átm.: | 59,5 mm |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Csuklóátmérő kerék oldalon: | 98 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VW: 1K0407272BR
VW: 1K0 407 272 DQ
VW: 1K0 407 272 EG
VW: 1K0407272ER
VW: 1K0407272GE
VW: 1K0407272HR
VW: 1K0407272KG
VW: 1K0407272NK
VW: 1K0407272QE
VW: 1K0407272QF
VW: 1K0407272RG
VW: 1K0 407 272 TQ
VW: 1K0 407 454 HX
VW: 1K0 407 454 X
VW: 1K0407762C
VW: 1K0 407 762 CX
VW: 1K0407762QX
VW: 1K0 407 764 BX
VW: 1K0407764EX
VW: 1K0 407 764 PX
VW: 1Q0407272C
VW: 3AA407272A
VW: 3AA407452AX
VW: 3C0407272AK
VW: 3C0407452BX
VW: 5Q0407272B
VW: 5Q0407272BT
VW: 5Q0407272C
VW: 5Q0407272J
VW: 5Q0407762AX
VW: 5Q0407762CX
VW: 5Q0407762DX
VW: 5Q0407762HX