DENSO DAN3001 generátor
Kauffer cikkszám: DAN3001-DEN
![DENSO DAN3001 DENSO DAN3001]()
Nagyítás
![DENSO DAN3001 DENSO DAN3001]()
Nagyítás
![DENSO DAN3001 DENSO DAN3001]()
Nagyítás
EAN: 8717613117101
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 140 A |
| új alkatrész betét nélkül |
| Bordák száma: | 6 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 56 mm |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Minőség: | DENSO |
| bruttó tömeg: | 7180 g |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 03L 903 023 F
AUDI: 045 903 023 G
AUDI: 06F 903 023 A
AUDI: 06F 903 023 C
AUDI: 06F 903 023 F
AUDI: 06F 903 023 H
AUDI: 06F 903 023 J
AUDI: 07K903023A
SEAT: 03L 903 023 F
SEAT: 045 903 023 G
SEAT: 06F 903 023 A
SEAT: 06F 903 023 C
SEAT: 06F 903 023 F
SEAT: 06F 903 023 H
SEAT: 06F 903 023 J
SKODA: 03L 903 023 F
SKODA: 045 903 023 G
SKODA: 06F 903 023 A
SKODA: 06F 903 023 C
SKODA: 06F 903 023 F
SKODA: 06F 903 023 H
SKODA: 06F 903 023 J
VW: 03L 903 023 F
VW: 045 903 023 G
VW: 06F 903 023 A
VW: 06F 903 023 C
VW: 06F 903 023 F
VW: 06F 903 023 H
VW: 06F 903 023 J
VW: 07K903023A
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
62902 Ft VTSZ / KN:
8511500090
85115000