ERA 210469 generátor
Kauffer cikkszám: 210469-ERA
![ERA 210469 ERA 210469]()
Nagyítás
![ERA 210469 ERA 210469]()
Nagyítás
![ERA 210469 ERA 210469]()
Nagyítás
![ERA 210469 ERA 210469]()
Nagyítás
![ERA 210469 ERA 210469]()
Nagyítás
EAN: 8053379008391
Csomagsúly: 6.29 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 140 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+LDFM |
| Szíjtárcsaátmérő: | 56 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 48 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MITSUBISHI: 1800A066
VW: 03L903023F
VW: 03L903023FX
VW: 06F903023A
VW: 06F903023AX
VW: 06F903023C
VW: 06F903023CX
VW: 06F903023F
VW: 06F903023FX
VW: 06F903023H
VW: 06F903023HX