ERA 220606A önindító
Kauffer cikkszám: 220606A-ERA
![ERA 220606A ERA 220606A]()
Nagyítás
![ERA 220606A ERA 220606A]()
Nagyítás
![ERA 220606A ERA 220606A]()
Nagyítás
![ERA 220606A ERA 220606A]()
Nagyítás
![ERA 220606A ERA 220606A]()
Nagyítás
EAN: 8053379327898
Csomagsúly: 4.01 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,7 kW |
| Fogszám: | 10 |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| választható |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Alternatív javítókészlet: | 220606 |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 43 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VW: 02E 911 023 H
VW: 02E 911 023 HX
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
45264 Ft VTSZ / KN:
85118000