ERA 210877A generátor
Kauffer cikkszám: 210877A-ERA
![ERA 210877A ERA 210877A]()
Nagyítás
![ERA 210877A ERA 210877A]()
Nagyítás
![ERA 210877A ERA 210877A]()
Nagyítás
![ERA 210877A ERA 210877A]()
Nagyítás
![ERA 210877A ERA 210877A]()
Nagyítás
EAN: 8053379547050
Csomagsúly: 7.69 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+COM |
| Szíjtárcsaátmérő: | 53 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| választható |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 6 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | ZN5824 |
| Alternatív javítókészlet: | 210877 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 51 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1704769
FORD: 1857696
FORD: 2032603
FORD: 2260730
FORD: 31285659
FORD: AV61 10300 GD
FORD: AV6N 10300 GB
FORD: AV6N 10300 GC
FORD: AV6N 10300 GD
FORD: AV6N 10300 GE
MAZDA: Y666 18 300A
VOLVO: 30285659
VOLVO: 30659390
VOLVO: 31266149
VOLVO: 36001501
VOLVO: 36012505
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
102204 Ft VTSZ / KN:
85115000