LUCAS LRA03800 generátor
Kauffer cikkszám: LRA03800-LUC
![LUCAS LRA03800 LUCAS LRA03800]()
Nagyítás
![LUCAS LRA03800 LUCAS LRA03800]()
Nagyítás
EAN: 5708279337210
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 54 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Bilincs: | COM/LIN2 |
| Csatlakozókivitel száma: | 0213 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Jellemző méret: | 3X B+ opening |
| Nettó súly: | 7,25 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30644799
FORD: 36002929
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.