NK 4825003 generátor
Kauffer cikkszám: 4825003-NK-
![NK 4825003 NK 4825003]()
Nagyítás
![NK 4825003 NK 4825003]()
Nagyítás
![NK 4825003 NK 4825003]()
Nagyítás
![NK 4825003 NK 4825003]()
Nagyítás
EAN: 5703858024895
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 54 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Bilincs: | COM/LIN2 |
| Csatlakozókivitel száma: | 0213 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Nettó súly: | 7,43 kg |
| Új alkatrész |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1704769
FORD: 1857696
FORD: 2032603
FORD: 2260730
FORD: 31285659
FORD: AV6N-10300-GB
FORD: AV6N-10300-GC
FORD: AV6N-10300-GD
FORD: AV6N-10300-GE
FORD: REAV6N-10300-GC
MAZDA: Y666-18-300A
VOLVO: 30285659
VOLVO: 30659390
VOLVO: 31266149
VOLVO: 36001501
VOLVO: 36012505