NK 4748007 önindító
Kauffer cikkszám: 4748007-NK-
![NK 4748007 NK 4748007]()
Nagyítás
![NK 4748007 NK 4748007]()
Nagyítás
![NK 4748007 NK 4748007]()
Nagyítás
![NK 4748007 NK 4748007]()
Nagyítás
EAN: 5703858052690
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Indítási teljesítmény: | 2,3 kW |
| Feszültség: | 12 V |
| Fogszám: | 13 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | Pin "30" M8 B+ |
| Bilincs: | Pin "50" M6 |
| Csatlakozókivitel száma: | 0276 |
| Csatlakozókivitel száma: | 0274 |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Nettó súly: | 4,29 kg |
| Új alkatrész |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30644957
VOLVO: 31376637