MONROE C1512S Monroe RideSense Electronic Suspension lengéscsillapító
Kauffer cikkszám: C1512S-MON
![MONROE C1512S MONROE C1512S]()
Nagyítás
![MONROE C1512S MONROE C1512S]()
Nagyítás
![MONROE C1512S MONROE C1512S]()
Nagyítás
![MONROE C1512S MONROE C1512S]()
Nagyítás
EAN: 5412096750243
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Teleszkópos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Csillapítás elektronikusan állítható |
| Garancia: | 5 év garancia |
| Hossz 1: | 291 mm |
| Hossz 2: | 466 mm |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | MK393 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | PK398 |
| Tömeg: | 1,600 kg |
| Működési mód: | elektronikus |
| Csomagolási hossz: | 69,6 cm |
| Csomagolási szélesség: | 13,3 cm |
| csomagolási magasság: | 13,6 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 31277050
VOLVO: 31277979
VOLVO: 31317462
VOLVO: 6G91 18097 VGH
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
76226 Ft VTSZ / KN:
87088035
8708803590