DENSO DOX-0535 lambdaszonda
Kauffer cikkszám: DOX-0535-DEN
![DENSO DOX-0535 DENSO DOX-0535]()
Nagyítás
![DENSO DOX-0535 DENSO DOX-0535]()
Nagyítás
![DENSO DOX-0535 DENSO DOX-0535]()
Nagyítás
![DENSO DOX-0535 DENSO DOX-0535]()
Nagyítás
![DENSO DOX-0535 DENSO DOX-0535]()
Nagyítás
![DENSO DOX-0535 DENSO DOX-0535]()
Nagyítás
![DENSO DOX-0535 DENSO DOX-0535]()
Nagyítás
EAN: 8717613048504
Csomagsúly: 0.10 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Lambdaszonda: | fűtött |
| Lambdaszonda: | Ujjszonda |
| Lambdaszonda: | Szélessávú lambda szonda |
| Lambdaszonda: | menet előre zsírozva |
| Menetméret: | M18x1.5 |
| Kábelhossz: | 515 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Gyártó korlátozás: | DENSO |
| OE-számhoz: | 31370197 / 31370666 |
| Minőség: | DENSO |
| Tömeg: | 97 g |
| bruttó tömeg: | 130 g |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 31293686
VOLVO: 31319385
VOLVO: 31319664
VOLVO: 31370197
VOLVO: 31370666
VOLVO: 31422059
VOLVO: 31422419
VOLVO: 31431005
VOLVO: 31480460
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
41947 Ft VTSZ / KN:
9026900090
90271090
90269000