WALKER WST00198 önindító
Kauffer cikkszám: WST00198-WAL
![WALKER WST00198 WALKER WST00198]()
Nagyítás
![WALKER WST00198 WALKER WST00198]()
Nagyítás
![WALKER WST00198 WALKER WST00198]()
Nagyítás
EAN: 4060426567040
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,4 kW |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Menetes furatok száma: | 3 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | Pin "50" M6 |
| Fogszám: | 11 |
| Nettó súly: | 3,1 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 31407197
VOLVO: 31419543
VOLVO: 32300652
VOLVO: 36003124
VOLVO: 36010074
VOLVO: 36010495
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.