WILMINK GROUP WG2179751 Utastér-ventilátor
Kauffer cikkszám: WG2179751-WIL
![WILMINK GROUP WG2179751 WILMINK GROUP WG2179751]()
Nagyítás
![WILMINK GROUP WG2179751 WILMINK GROUP WG2179751]()
Nagyítás
![WILMINK GROUP WG2179751 WILMINK GROUP WG2179751]()
Nagyítás
![WILMINK GROUP WG2179751 WILMINK GROUP WG2179751]()
Nagyítás
![WILMINK GROUP WG2179751 WILMINK GROUP WG2179751]()
Nagyítás
![WILMINK GROUP WG2179751 WILMINK GROUP WG2179751]()
Nagyítás
![WILMINK GROUP WG2179751 WILMINK GROUP WG2179751]()
Nagyítás
![WILMINK GROUP WG2179751 WILMINK GROUP WG2179751]()
Nagyítás
![WILMINK GROUP WG2179751 WILMINK GROUP WG2179751]()
Nagyítás
![WILMINK GROUP WG2179751 WILMINK GROUP WG2179751]()
Nagyítás
![WILMINK GROUP WG2179751 WILMINK GROUP WG2179751]()
Nagyítás
![WILMINK GROUP WG2179751 WILMINK GROUP WG2179751]()
Nagyítás
Így is ismerheti:
351040271, 70815651, 70815651AP, 8EW 351 040-271, AB 116 000S
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 180 W |
| átmérő: | 133 mm |
| Névleges áramerősség: | 15 A |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csomagolási hossz: | 23,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 19,50 cm |
| csomagolási magasság: | 22,00 cm |
| Nettó súly: | 1296 g |
| Gyártó: | MAHLE |
Általános információ: Mahle: AB 116 000P
Általános információ: PREMIUM LINE - OE Quality for customers expecting the
optimum
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 31267505
VOLVO: 31291516
VOLVO: 8623276
LAND ROVER: LR002630
LAND ROVER: LR009738
LAND ROVER: LR010387
LAND ROVER: LR016627