BOGAP V3410103 BOGAP Premium lengéscsillapító
Kauffer cikkszám: V3410103-BGP
![BOGAP V3410103 BOGAP V3410103]()
Nagyítás
![BOGAP V3410103 BOGAP V3410103]()
Nagyítás
![BOGAP V3410103 BOGAP V3410103]()
Nagyítás
![BOGAP V3410103 BOGAP V3410103]()
Nagyítás
![BOGAP V3410103 BOGAP V3410103]()
Nagyítás
![BOGAP V3410103 BOGAP V3410103]()
Nagyítás
EAN: 4255596567239
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
87088035900
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Gólyaláb |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alsó lemez |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul kereszttartó |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul bilincs |
| Hossz: | 460 mm |
| Szélesség: | 190 mm |
| Magasság: | 190 mm |
| Tömeg: | 3,87 kg |
Általános információ: Fitting Position:Front Left
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 31340323
VOLVO: 30760309
VOLVO: 31200246
VOLVO: 31258231
VOLVO: 31262901
VOLVO: 31262902
VOLVO: 31277201
VOLVO: 31277371
VOLVO: 31277626
VOLVO: 31277906
VOLVO: 31277907
VOLVO: 31277913
VOLVO: 31277916
VOLVO: 31277976
VOLVO: 31290327
VOLVO: 31290329
VOLVO: 31317812
VOLVO: 31323218
VOLVO: 31329496
VOLVO: 31340474
VOLVO: 31340476
VOLVO: 31340479
VOLVO: 31340481
VOLVO: 31410373
VOLVO: 8G9118K001NAE
VOLVO: 8G9118K001NBA
VOLVO: 8G9118K001NCB
Külső dokumentumok kattintásra