BOGAP V3410104 BOGAP Premium lengéscsillapító
Kauffer cikkszám: V3410104-BGP
![BOGAP V3410104 BOGAP V3410104]()
Nagyítás
![BOGAP V3410104 BOGAP V3410104]()
Nagyítás
![BOGAP V3410104 BOGAP V3410104]()
Nagyítás
![BOGAP V3410104 BOGAP V3410104]()
Nagyítás
![BOGAP V3410104 BOGAP V3410104]()
Nagyítás
![BOGAP V3410104 BOGAP V3410104]()
Nagyítás
![BOGAP V3410104 BOGAP V3410104]()
Nagyítás
EAN: 4255596567246
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
87088035900
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | rugóstagos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Hossz: | 450 mm |
| Szélesség: | 190 mm |
| Magasság: | 190 mm |
| Tömeg: | 3,85 kg |
Általános információ: Fitting Position:Front Right
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 31340322
VOLVO: 31200245
VOLVO: 31258230
VOLVO: 31277370
VOLVO: 31277627
VOLVO: 31290328
VOLVO: 31290330
VOLVO: 31340473
VOLVO: 31340477
VOLVO: 31340480
VOLVO: 31340482
VOLVO: 31410374
Külső dokumentumok kattintásra