CORTECO 15510087B tömítőgyűrű, főtengely
Kauffer cikkszám: 15510087B-COR
![CORTECO 15510087B CORTECO 15510087B]()
Nagyítás
![CORTECO 15510087B CORTECO 15510087B]()
Nagyítás
![CORTECO 15510087B CORTECO 15510087B]()
Nagyítás
![CORTECO 15510087B CORTECO 15510087B]()
Nagyítás
EAN: 3358965100875
Csomagsúly: 5.00 kg.
Így is ismerheti:
82510087, BAVIRS (SL SPEC.)
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 8,5 mm |
| Külső átmérő: | 110 mm |
| Belső átmérő: | 98 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 1369754 |
| Örvénylés fajtája: | bal csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1369754
FORD: 6M5G6701AA
RENAULT: 7436842092
VOLVO: 6842274
VOLVO: 9458178
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
6345 FtKülföldi készletről szállítható (+1nap)
5410 Ft VTSZ / KN:
84842000
8487909090