MAHLE ACP 511 000P BEHR *** PREMIUM LINE *** kompresszor, klíma
Kauffer cikkszám: ACP511000P-MAH
![MAHLE ACP 511 000P MAHLE ACP 511 000P]()
Nagyítás
![MAHLE ACP 511 000P MAHLE ACP 511 000P]()
Nagyítás
![MAHLE ACP 511 000P MAHLE ACP 511 000P]()
Nagyítás
![MAHLE ACP 511 000P MAHLE ACP 511 000P]()
Nagyítás
![MAHLE ACP 511 000P MAHLE ACP 511 000P]()
Nagyítás
![MAHLE ACP 511 000P MAHLE ACP 511 000P]()
Nagyítás
![MAHLE ACP 511 000P MAHLE ACP 511 000P]()
Nagyítás
![MAHLE ACP 511 000P MAHLE ACP 511 000P]()
Nagyítás
![MAHLE ACP 511 000P MAHLE ACP 511 000P]()
Nagyítás
![MAHLE ACP 511 000P MAHLE ACP 511 000P]()
Nagyítás
![MAHLE ACP 511 000P MAHLE ACP 511 000P]()
Nagyítás
EAN: 4057635029520
Csomagsúly: 5.00 kg.
Így is ismerheti:
351003391, 70817087, 70817087NA, 8FK 351 003-391, ACP 511 000S
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Kompresszor-azonosító: | PXC14 |
| Kompresszor olaj: | PAG 46 |
| hűtőfolyadék: | R 1234yf |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Bordák száma: | 6 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 120 mm |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozás technika: | PAD |
| Gyártó korlátozás: | Sanden |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Csomagolási szélesség: | 18,50 cm |
| csomagolási magasság: | 21,25 cm |
| Csomagolási hossz: | 29,2 cm |
| Nettó súly: | 6006 g |
Általános információ: PREMIUM LINE - OE Quality for customers expecting the
optimum
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 3 134 896 5
VOLVO: 3 140 775 9
VOLVO: 3 146 996 7
VOLVO: 31469966
VOLVO: 36002132
VOLVO: 36010352
VOLVO: 36011277