BOSCH 1 986 S01 351 önindító
Kauffer cikkszám: 1986S01351-BSC
EAN: 4047026971507
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
ST 12V 2,2KW (R)
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2,2 kW |
| rögzítő furatok száma: | |
| Menetes furatok száma: | 3 |
| Fogszám: | 13 |
| Bilincs: | 50 |
| Bilincs: | 30 |
| Peremátmérő: | 76,2 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | -1,8 mm |
| Indítómotor kivitel: | saját csapágyazású |
| Menetméret: | M10X1.5 |
| Menetméret 1: | M10X1.5 |
| Menetméret 2: | M10X1.5 |
| Hossz: | 237 mm |
| Helyzet/fok: | rechts ° |
| Rögzítési szög: | 37 ° |
| Pofanyílás-szögmérték: | 131 ° |
| Rögzítőfurat-szögmérték: | 37 ° |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30659576
VOLVO: 31419530
VOLVO: 36002980
VOLVO: 36010806
VOLVO: 36012434
GEELY: 8888324843