METZGER AUTOTEILE H5 213 OE-SUPPLIER GREENPARTS izzítógyertya
Kauffer cikkszám: H5213-MTZ
![METZGER AUTOTEILE H5 213 METZGER AUTOTEILE H5 213]()
Nagyítás
EAN: 3831064008636
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| teljes hossz: | 134 mm |
| Beépítési mélység: | 27 mm |
| Menetméret: | M8 x 1,0 |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Kónusz emelkedés: | 93 |
| Feszültség: | 7 V |
| Csatlakozás technika: | ? 4mm |
| Min. meghúzási nyomaték: | 8 Nm |
| Meghúzási nyomatékig: | 14 Nm |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 0873012 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30777311
VOLVO: 32290415
JEEP: 68460484AB
JEEP: 68460484AA
JEEP: 68211173AA
Külső dokumentumok kattintásra